Celeb.com.ua
– перший в Україні відв’язний інсайдерський блог про шоу-бізнес та його головних героїв.

Нас було створено 1 червня 2009 року. Нажаль, це було російськомовне видання, яке писало зокрема про російських зірок. Визнаємо свою помилку, але видаляти старі матеріали швидше за все не будемо, це вже ганебна, але історія. У нас була велика перерва у роботі з 2015 року, але ми відновили свою діяльність у травні 2023, українською мовою і з патріотичним цинізмом. Якщо щось буде про рашистів, то тільки з метою познущатись та висміяти їх недолугість.

Ми тримаємо руку на пульсі подій, пліткуємо, уважно слухаємо, вдивляємось і знаходимо кумедні інфоприводи там, де їх пропускають інші. Відтепер навіть у найобережніших наших селебів (celebs – скоростиглі знаменитості) не буде проблем із піаром :-).

Тут ви роздивитеся в рафінованих суперстарах багато такого, у чому вони навіть самі собі не зізнаються!

І, пліз, не соромтеся висловлюватися про зірок ЦІНІЧНО (поки що коментарі відключено, але ми працюємо над їх поверненням).

Оу, мало не забули три вкрай важливі фрази, без яких не обходяться жодні поважні онлайн-медіа:

  • По-перше, лайте кого і скільки завгодно – зокрема нас, але намагайтеся не торкатися дискримінаційних, расових та релігійних тем. З нецензурщини до публікації допускаються виключно іншомовні вирази, які транслітеруються на кирилицю.
  • По-друге, коли ми використовуємо чужі новини чи фото, то завжди вказуємо джерело та очікуємо, що з нашими матеріалами будуть чинити так само. Відсутність активного посилання, посилання з редиректом, скриптом або nofollow – автоматично означає, що матеріал вкрадений. “Список ганьби” таких недобросовісних сайтів ми незабаром почнемо вивішувати.
  • По-третє, редакція зазвичай поділяє думку своїх авторів, але відповідальність за написане та сфотографоване несуть все одно вони.

Ми пишемо про зірок, знаменитостей, у нас найсвіжіші новини з найскандальнішими та ексклюзивними фотографіями та відео, ми використовуємо великі та якісні фотографії, на яких можна розглянути всі, а не жалюгідні огризки розміром 3×4, як це роблять багато інших папарацци. Наші зіркові новинні матеріали використовують провідні видання: blik.ua, kp.ua, proua.com, donbass.ua, а також дрібніші проекти: mediananny.com, ragu.li і т.д.

Увага! Ми попереджаємо, що на нашому сайті у розділі “плітки” можуть бути домисли і чутки, які не мають офіційного підтвердження. Якщо ви є представником учасника публікації і не погоджуєтесь з наведеною інформацією, сміливо надсилайте спростування і ваша думка буде також опублікована. Ми не маємо за мету когось принизити або обмовити, перш за все наш ресурс – розважальний. Посмішки наших читачів –це найдорожче! 🙂

Для організаторів заходів: ми із задоволенням станемо інформаційним спонсором вашого зіркового заходу у разі розміщення нашого логотипу на рекламній продукції, пов’язаній із ним. У відповідь гарантуємо анонс та максимально докладний фоторепортаж із місця події.

Для PR-агентств та артистів: Ми не розміщуємо просто так піар артистів/клубів/заходів. Ми пишемо про події та людей – цікавих нашому читачеві – на розсуд редакції, часто – дуже цинічно. Щоб нас зацікавити, ви повинні розуміти, що послуга повинна бути за послугу або за гроші. Ваші взаємно-цікаві пропозиції чекаємо на e-mail.

Зворотній зв’язок, реклама та PR: celeb.com.ua@gmail.com