Ілларія в компанії Бенюка та Вірастюка візьме участь у вертепі «Країни Мрій»

Країна мрій

Країна мрій

7 та 8 січня у козацькому селищі «Мамаєва Слобода» відбудеться  ювілейна  різдвяна «Країна Мрій».

Безліч різноманітних розваг чекатимуть дорослих і дітей. Гостей свята частуватимуть козацьким кулешем, розважатимуть майстер-класами від народних умільців, співами біля вогнищ, катаннями на санчатах та виступами кращих українських гуртів.
Святкові музичні привітання готують: співачка Ілларія, гурти «Дай Боже», «Фолькнери», «Kozak System» і Тарас Чубай, «Воплі Відоплясова» та багато інших. Ілларія разом з гуртом представлять різдвяну програму, яку музиканти спеціально підготували до зимової «Країни Мрій».  А українська дизайнерка Олена Олійник для виступу Ілларії створила унікальне вбрання.
Ілларія: Різдво – це сакральне свято, яке завжди святкую зі своєю родиною. Дуже люблю у Святвечір готувати традиційні пісні страви з бабусею і дідусем, а потім запрошую до себе друзів. У різдвяну ніч перевдягаємося у костюми, співаємо колядки та «водимо козу». Але цього року напередодні Різдва я співатиму у фіналі телешоу «Голос. Діти», а на Різдво колядуватиму на зимовій «Країні Мрій». Крім того, ми готуємо справжній сюрприз – зірковий вертеп. Я буду в ролі Янгола.
Окрім Ілларії у різдвяному вертепі візьмуть участь представники спортивної, театральної та музичної сцени – Богдан Бенюк, Іван Малкович, Василій Вірастюк, Марічка Яремчук, Олег Скрипка, та багато інших.

Оставить коментарий